Opinie

 

"Wspaniałe wydarzenie. Niezwykłe, jak szybko w trakcie trwania tej jedynej w swoim rodzaju podróży spojrzałam w głąb siebie samej z nadzieją w przyszłość."

-
Sabina "SaGo" Golanowska, Wokalistka

 

“Fantastyczna Energia, cudowna dusza. Jego ruch na scenie stanowi jeden wielki obrazek. Podróż Bohatera to najwspanialsza Podróż w moim życiu.”

- Kasia Sowińska, Wokalistka, Aktorka.

 

“Veni, vidi, vici - podpierając się słowami Julisza Cezara, śmiało stwierdzam, że Mariusz Szuba to człowiek z nadprzyrodzoną mocą!!!”

- Krzysztof ‘Jankes’ Jankowski, Radio Eska

 

"Szkolenie dało mi to 'coś', co bardzo w życiu się przydaje - wyprodukowało dla mnie dużo nowej pasji i jest bodźcem do podjęcia nowych działań. Mariusz, w to co robi wkłada całego siebie i jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu!"

- Jacek "MEZO" Mejer.

 

"Jeżeli prawdą jest, że 20% wiedzy zdobytej na szkoleniu przynosi 80% efektów to dostaniesz 100% na spotkaniu z Mariuszem - to czysta wiedza, energia i inspiracja. Szczerze polecam".

- Jacek Rozenek, Aktor, Trener.

 

“Dla ludzi, którzy chcą odnieść w życiu sukces takie szkolenia są niezbędne. Jest to dla mnie wielki zaszczyt, że mogłem uczestniczyć w szkoleniu Mariusza Szuby"

- Vito Casetti, Dziennikarz TVN, Biznesmen.

© Copyright 2012 Mariusz Szuba | All Rights Reserved
projekt i wykonanie insidedreams, powered by insite cms